Prekių katalogas
VILNONĖ PATALYNĖ
VILNONĖ PATALYNĖ VAIKAMS
KITA PATALYNĖ
VILNONIAI DRABUŽIAI SUAUGUSIEMS
VILNONIAI DRABUŽIAI VAIKAMS IR KŪDIKIAMS
VILNONĖS ŠLEPETĖS
GYDOMOSIOS JUOSTOS
KĖDŽIŲ ČIUŽINĖLIAI
VILNOS SKALBIKLIAI
PLEDAI
ŽAISLAI
MIEGMAIŠIAI
Prekių krepšelis
Išsirinkta prekių: 0 (kiekis: 0)
Suma: 0.00 Lt
Pažymėtos prekės
Nepažymėjote nei vienos prekės.
Atsiliepimai, rekomendacijos

Saulius Jasiūnas:


Sako, tobulumui ribų nėra, bet ši vilnonė patalynė tobula - nei atimsi, nei pridėsi. Labai išdidžiai skamba pavadinimas Aurum Lana - aukso vilna, man tai iškart asocijuosi su šiluma, jaukumu, ramybe ir, be abejonės, malonumais. Ši patalynė tai rojus Jūsų miegamajame. Natūrali, ekologiška, naudinga sveikatai, švelni, minkšta, tiesiog tobula.


**********

Alma Kurklienė:

Aurum Lana - tai kažkas magiško, nepakartojamo ir stebuklingo, kurios gaminių įsigijus norisi jų vėl ir vėl.
A - aukštos kokybės,
U - unikalios sudėties,
R - rekomenduojama kiekvienam - ir mažam ir dideliam,
U - užkariaujanti visų širdis vos tik prie jos prisilietus,
M - malonumų oazė,
L - leidžianti pajusti lengvumo pojutį lyg gulėtum debesų pataluose,
A - atgaiva kūnui ir sielai,
N - nuostabi, natūrali, ekologiška
A - aukso vilnos patalynė....


**********

Giedrė Ramonaitė:

Ši patalynė - tobulas vilnonis stebuklas, kuris ne tik sušildo, bet ir tampa apsauginiu skydu, kai tenka stoti į kova su virusais. Jo skleidžiama šiluma norisi apgaubti ne tik savo pečius, bet ir pasidalinti su šeima, ypač su šilumos ištroškusiais mažaisiais "saulės spindulėliais" :)


**********


Sveiki, Jūsų parduotuvėje nusipirkau merino ir kupranugario vilnos patalynės komplektą ir noriu Jums labai padėkoti už patarimus, išsamią informaciją. Patalynė labai švelni ir kartu masažuojanti. Noriu Jums palinkėti daug sveikatos ir gerų klientų, geros nuotaikos, kaip mano dabar, kai taip puikiai išsimiegojau vilnos pataluose, ir pilnai pasieisino kokybės ir kainos santykis.

Pagarbiai, Jolanta Simonavičienė, VilniusBNS Pranešimas

Artėjant šaltajam sezonui didėja vilnonių gaminių poreikis ir pasiūla


Vilnius, 2010 rugpjūčio 31 d.

Vilniuje, A. Jakšto gatvėje, atidarytas naujas, jaukus vilnos gaminių salonas „Aurum Lana“ (išvertus iš lotynų kalbos – aukso vilna).
Parduotuvė - salonas priklauso 2010 m. gegužės mėn. pradžioje įsteigtai įmonei UAB „Aurum Lana“, kuri pristatė pirkėjams naują vilnonių drabužių ir vilnonės patalynės asortimentą.
„Mes nauji, bet ne naujokai, nes 10 metų teko vadovauti įmonei, kuri prekiavo vilnos gaminiais. Smagu, kad sukaupta patirtis leidžia artėjant šaltajam sezonui pasiūlyti Lietuvos vartotojui aukštos kokybės platų vilnos gaminių asortimentą – vilnonės patalynės, ir ypač vilnonių drabužių, tiek suaugusiems, tiek vaikams – vilnonių striukių, liemenių, pirštinių, kepurių, įvairių modelių vilnonių šlepečių, net patiems mažiausiems, kurių trūko Lietuvos pirkėjams, vertinantiems natūralumą“, - džiaugiasi UAB „Aurum Lana“ generalinė direktorė Asta Siaurienė.
Anot bendrovės marketingo direktorės Vidos Dauderienės, UAB „Aurum Lana“ didžiuojasi, kad siūlo pirkėjams tik labai kokybiškų ir natūralių produktų už protingą kainą. „Mūsų vilnoniai gaminiai atitinka reikalavimus, keliamus avies vilnos produkcijos gamybai ir prekybai, t.y., turi EN ISO 9001:2000 sertifikatą, yra grynos vilnos – turi „Woolmark“ licenciją. Mūsų produkcijos gamintojas taip pat turi savo šalyje galiojančius sertifikatus, kurie patvirtina, kad vilinoniai gaminiai yra natūralūs, saugūs, tinkami vaikams, tinkami naudoti žmonėms, kurie serga reumatinėmis sąnarių, stuburo ligomis, turi kraujotakos sutrikimo problemų, dažnai serga inkstų, šlapimo pūslės ligomis, kenčia nuo raumenų uždegimų“, - teigia Vida Dauderienė.
Šiuo metu bendrovė „Aurum Lana“ pirkėjams pristato 7 (septynias) skirtingas patalynės kolekcijas ir vaikišką patalynę , pasiūtą iš 100 proc. vilnonių audinių, kurie gaminami iš Europos avių, Australijos ir Naujosios Zelandijos merino avių vilnos, o netrukus žada nudžiuginti dar viena originalia patalynės kolekcija. Taip pat siūlo platų drabužių asortimentą.

Pirkėjai šiuo metu gali įsigyti vilnonės patalynės bei drabužių ne tik pirmajame UAB „Aurum lana“ salone Vilniuje, bet ir elektroninėje parduotuvėje www.aurumlana.lt, taip pat pasinaudoję paslauga „Aurum Lana į namus“.


Laukiame Jūsų atsiliepimų:


Jūsų vardas:

Jūsų telefono numeris:

Jūsų el. pašto adresas:

Tekstas:


LT RU

Akcijos ir naujienos
Top prekės